top of page
22-10 logo Share kolečko VEGAN SWEET BAR nahoře - white.png

 Je o sdílení okamžiků, prožitků a radostí se svými blízkými, kterých může být sweet bar součástí či jejich pojítkem. Také je ale o sdílení samotné myšlenky rostlinného stravování, která je naši hlavní motivací. Baví nás neustále objevovat a zkoušet nové recepty, které boří stereotypy a nastolují nové standarty.

 

Veganská cukrařina je nejen umění, ale i vášeň a trochu alchymie. Vycházíme z tradičních receptur, ale přidáváme jim hodnutu, v již věříme, že je správným krokem pro naše zdraví, planetu i duši.

DALŠÍ PROJEKTY

Vše začalo v Palo Verde

V lednu 2020 jsme otevřeli bistro Palo Verde. Bistro začínalo jako kavárna s omezenou nabídkou dezertů a kávy. Covid nás ovšem donutil se ve velmi krátkém časovém horizontu posunout dál. Spojili jsme síly a utvořili tak první nabídku domácí plněné pasty, vyráběli jsme domácí croissanty nebo pekli dorty a koláče. Díky ohlasu lidí a jejich podpoře jsme byli schopni pokračovat v naší cestě.

PB-214-17.jpg

PALO VERDE BISTRO

PB-214-25.jpg

MOMENT BISTRO

PB-214-75.jpg

HOTEL SALVATOR VERDE

PB-214-08.jpg

STATEK RADOSTI

V Palo Verde nabízíme veganské snídaně, dezerty, plněnou pastu, tapas nebo denní meníčka. Využijte i možnost usadit se v klidném vnitrobloku na naši útulnou zahrádku.

V Momentu nabízíme tradiční česká jídla, koláče, buchty, kremeš nebo točené pivo.

Vše rostlinného původu.

Jelikož jsou prostory Palo Verde propojeny s hotelem, rozhodli jsme se po vzájemné domluvě najít cestu, jak otevřít první veganský hotel v Praze. Nezapomínáme tak ani na veganskou kosmetiku a udržitelnější čisticí prostředky.

Statek Radosti je nám velice blízký, snažíme se pro něj pořádat benefiční akce a pomáhat prodejem benefičních materiálů. Pro aktuální akce sledujte naše sociální sítě nebo stránky.

bottom of page