2109PaloVerde-27.jpg

O NÁS

SHARE KONCEPT

Share je o sdílení okamžiků, prožitků a radostí se svými blízkými, kterých může být sweet bar součástí či jejich pojítkem. Také je ale o sdílení samotné myšlenky rostlinného stravování, která je naši hlavní motivací. Baví nás neustále objevovat a zkoušet nové recepty, které boří stereotypy a nastolují nové standarty. Veganská cukrařina je nejen umění, ale i vášeň a trochu alchymie. Vycházíme z tradičních receptur, ale přidáváme jim hodnutu, v již věříme, že je správným krokem pro naše zdraví, planetu i duši.
Tým Share

 
společné logo (5).png

SHARE YOGA

YOGA STUDIO

Součástí Share sweet and espresso baru je také multifunkční prostor, který se nyní vybavuje a připravuje na yoga workshopy, lekce a kurzy. Pokud jste lektor a máte zájem se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.

 

DALŠÍ PROJEKTY

Vše začalo v Palo Verde

V lednu 2020 jsme otevřeli bistro Palo Verde. Bistro začínalo jako kavárna s omezenou nabídkou dezertů a kávy. Covid nás ovšem donutil se ve velmi krátkém časovém horizontu posunout dál. Spojili jsme síly a utvořili tak první nabídku domácí plněné pasty, vyráběli jsme domácí croissanty nebo pekli dorty a koláče. Díky ohlasu lidí a jejich podpoře jsme byli schopni pokračovat v naší cestě.

PB-214-17.jpg

PALO VERDE BISTRO

PB-214-25.jpg

MOMENT BISTRO

PB-214-75.jpg

HOTEL SALVATOR VERDE

PB-214-08.jpg

STATEK RADOSTI

V Palo Verde nabízíme veganské snídaně, dezerty, plněnou pastu, tapas nebo denní meníčka. Využijte i možnost usadit se v klidném vnitrobloku na naši útulnou zahrádku.

Aktuálně pro vás rekonstruujeme prostory Moment bistra na Slezské 62, které jsme nově převzali do svých rukou. Můžete se těšit na tradiční česká jídla, koláče, buchty, kremeš nebo točené pivo! Informace o otevření již brzy.

WEB

Jelikož jsou prostory Palo Verde propojeny s hotelem, rozhodli jsme se po vzájemné domluvě najít cestu, jak otevřít první veganský hotel v Praze. Nezapomínáme tak ani na veganskou kosmetiku a udržitelnější čisticí prostředky. Víc již brzy.

WEB

Jelikož je nám Statek Radosti velice blízký, snažíme se pro něj pořádat benefiční akce a pomáhat prodejem benefičních materiálů. Pro aktuální akce sledujte naše sociální sítě nebo stránky.

WEB