top of page
8P9A4334_edited_edited.jpg

O nás

Veganská cukrařina je pro nás umění a naše vášeň. Vycházíme z tradičních receptur, ale přidáváme jim hodnutu, v již věříme, že je správným krokem pro naše zdraví, planetu i duši. 

Baví nás neustále objevovat a zkoušet nové recepty, které boří stereotypy

a nastolují nové standardy.

Náš tým

Seznamte se s Anežkou Honců a jejím týmem. Anežka je mastermind všech receptů, které tak milujete, a po svém boku má šikovné asistentky - Kristý, Iru, Táňu a Romču. 

OSTATNÍ PROJEKTY

Vše začalo v Palo Verde.

V lednu 2020 jsme otevřeli bistro Palo Verde. Bistro začínalo jako kavárna s omezenou nabídkou dezertů a kávy. Pandemie nás ovšem donutila se ve velmi krátkém časovém horizontu posunout dál. Spojili jsme síly a utvořili tak první nabídku domácí plněné pasty, vyráběli jsme croissanty nebo pekli dorty a koláče. Díky ohlasu lidí a jejich podpoře jsme byli schopni pokračovat v naší cestě.

PB-214-17.jpg

PALO VERDE BISTRO

PB-214-75.jpg

HOTEL SALVATOR VERDE

PB-214-08.jpg

STATEK RADOSTI

V Palo Verde nabízíme veganské snídaně, dezerty, plněnou pastu, tapas nebo denní meníčka. Využijte i možnost usadit se v klidném vnitrobloku na naši útulnou zahrádku.

Jelikož jsou prostory Palo Verde propojeny s hotelem, rozhodli jsme se po vzájemné domluvě najít cestu, jak otevřít první veganský hotel v Praze. Nezapomínáme tak ani na veganskou kosmetiku a udržitelnější čisticí prostředky.

Statek Radosti je nám velice blízký, snažíme se pro něj pořádat benefiční akce a pomáhat prodejem benefičních materiálů. Pro aktuální akce sledujte naše sociální sítě nebo stránky.

bottom of page